MIEJSCE

Obrady X Seminarium STM/AFM 2018 oraz zakwaterowanie będą miały miejsce
w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym "HYRNY"
w Zakopanem, ul. Piłsudskiego 20,
w dniach od 28 listopada do 2 grudnia 2018 r.

Przyjazd uczestników na kolację w dniu 28 listopada (środa) a wyjazd w dniu 2 grudnia (niedziela) po śniadaniu.

Zorganizowany będzie transport uczestników Seminarium autobusem z Krakowa do Zakopanego (autobus ten dojedzie pod OKW "HYRNY").Planowany odjazd autobusu w środę, 28 listopada ok. godziny 16:00 sprzed budynku Instytutu Fizyki UJ, ul. Łojasiewicza 11. Autobus nie pojedzie na dworzec PKP.

Z dworca kolejowego/autobusowego do Instytutu Fizyki UJ można się dostać:
- trmwajem linii 52 (co 5 min) z przystanku "Teatr Słowacjiego" (dawna nazwa przystanku - "Dworzec Główny") w kierunku Czerwone Maki. Należy wysiąść na przystanku "Norymberska" (przystanek koło DH Kaufland). Czas przejazdu ok. 25 min. Z przystanku do IF UJ jest ok. 350 m. Cena biletu normalnego wynosi 3.80 zł (bilet 40-minutowy) za osobę.

Rozkład jazdy dostępny jest na http://rozklady.mpk.krakow.pl

- Taksówką - czas przejazdu ok. 20 min, koszt ok. 30 zł.

mapy Centrum Krakowa i kampusu UJ [kliknij]

Chęć skorzystania z autobusu proszę zaznaczyć na formularzu rejestracyjnym. W drodze powrotnej z Zakopanego (w niedzielę, 2.12 ok godz. 9.00) autobus pojedzie na dworzec PKP/PKS Kraków Główny a potem wróci na ul Łojasiewicza.

Chęć skorzystania z autobusu proszę zaznaczyć na formularzu rejestracyjnym.

W drodze powrotnej z Zakopanego (w niedzielę, 2.12 ok godz. 9.00) autobus będzie jechał na dworzec kolejowy/autobusowy Kraków Główny.

Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy "Hyrny" zlokalizowany jest przy ulicy Piłsudskiego, biegnącej od Krupówek pod skocznię. Z okien ośrodka roztacza się wspaniały widok na Tatry i okolicę. Do dyspozycji uczestników IX Seminarium będą miejsca noclegowe w pokojach jedno i dwu osobowych. Pokoje są z łazienkami i WC, wyposażone w TV-sat, telefony, internet, część z nich jest z balkonami. Do dyspozycji gości jest jadalnia, kawiarnia, basen, sala konferencyjna na 280 osób, klimatyzowana, wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia oraz cztery salki każda dla około 30 osób. Na terenie obiektu znajduje się również Centrum Odnowy Biologicznej.


W cenie pobytu - 1 godzina dziennie: basen, sala aerobowa, siłownia, bilard lub mini golf. Bezpłatyny dostęp do Internetu.